bg
FAQ

FAQ

Co to jest Camelbet.com?

-  Camelbet.com jest portalem, za którego pośrednictwem możesz kupić porady bukmacherskie w formie typów lub kuponów na poszczególne wydarzenia sportowe. Wykupując tygodniowy bądź miesięczny abonament zapewniasz sobie dostęp do wszystkich porad, które w tym okresie pojawią się w serwisie. Gwarantujemy odpowiednią jakość naszych typów, gdyż w przypadku niepowodzenia - zapewniamy zwrot zainwestowanych pieniędzy!

Jak zarejestrować się na Camelbet.com?

- Więcej na ten temat tutaj >>

Nie mogę się zalogować...

- Kiedy masz już założone konto w serwisie Camelbet.com możesz bez żadnych problemów zalogować się na nie, wpisując w górnym panelu na stronie głównej swój login (lub adres e-mail) oraz hasło. Jeżeli nie możesz się zalogować upewnij się, że wpisywana nazwa użytkownika i hasło są poprawne. Zwróć uwagę na wielkie, małe litery i polskie znaki. Istotnym jest również, aby po rejestracji potwierdzić maila aktywującego konto.

Ile mogę zarobić na typach od ekspertów Camelbet.com?

- W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń, bowiem stawka zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nasi eksperci stawki określają w dziesięciostopniowej skali, gdzie 10 oznacza stawkę maksymalną, a 1 - minimalną. Stawki należy dobierać proporcjonalnie do przeznaczonego na typowania budżetu. Camelbet.com gwarantuje, że w okresie wykupionego abonamentu i grze za stawki proporcjonalne do tych proponowanych przez eksperta, osiągniesz zysk. W przeciwnym razie zwrócimy pieniądze za zakup abonamentu.

Wykupiłem abonament. Kiedy otrzymam pierwsze typy?

- Twój abonament jest aktywny od momentu zaksięgowaniu wpłaty za typy i wykupieniu abonamentu (dzięki płatnościom elektronicznym trwa to praktycznie krótką chwilę). Jeżeli więc wykupiłeś i opłaciłeś któryś z abonamentów, typy zobaczysz jak tylko jakieś nowe typy pojawią się w serwisie.

Kiedy otrzymam SMS'owe powiadomienie?

- Jeśli wykupiłeś powiadomienia SMS, otrzymasz je za każdym razem, gdy w serwisie pojawi się nowy typ objęty Twoim abonamentem. Dzięki temu nie musisz co chwilę logować się w serwisie.

Co to jest yield?

- Yield to jedna z najważniejszych dla typerów statystyk. To potocznie „stopa zwrotu”, czyli po prostu stosunek zarobionych pieniędzy z zakładów do pieniędzy, które zainwestowaliśmy w te zakłady. Yield obliczamy z poniższego wzoru:

[(suma wygranych - suma stawek) / suma stawek] x 100%.

Przykład: załóżmy, że w ostatnim tygodniu postawiłeś kilka kuponów za łączną kwotę 1000 złotych, a wygrałeś, sumując wszystkie trafione kupony, 1500 złotych. Twój yield to:

[(1500-1000)/1000]x100%=50%


W jaki sposób mogę się z Wami skontaktować?

- Mailowo - napisz na camelbet@goal.pl.

Jak często pojawiają się nowe typy?

- Typy na Camelbet.com pojawiają się nieregularnie. Nasi typerzy sami decydują co warto obstawić, a czego nie. Jeśli chcesz poglądowo zobaczyć jak często podajemy typy - możesz śledzić na bieżąco aktualizowane na stronie głównej "OSTATNIE 10 TYPÓW" oraz zapoznać się z globalnymi statystykami w menu "STATYSTYKI".

Wykupiłem abonament, ale od kilku dni nie dostałem ŻADNEGO typu!

- Sprawdź czy abonament na pewno został wykupiony. Spora część naszych klientów pisze do nas z reklamacją, a nie wykupiła abonamentu, tylko doładowała konto Camelbet. Po doładowaniu konta należy jeszcze wejść w zakładkę "OFERTA" i kliknąć "KUP TERAZ" przy wybranym abonamencie. Dopiero w momencie aktywacji abonament 'startuje'.

Jak to jest z tymi zwrotami w przypadku ujemnego bilansu?

- Dla abonamentów 30-dniowych zapewniamy zwrot zainwestowanych w abonament Camelbet pieniędzy w przypadku, gdyby nasi typerzy osiągnęli ujemny bilans. Rozliczamy wszystkie typy, które pojawiły się w serwisie w okresie trwania abonamentu.

master card przelewy24 paypal visa
Website made by WEB-VISION.PL